KAdra

Marcin Targoński
Właściciel
Magister wychowania fizycznego, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej, terapeuta terapii bilateralnej, terapeuta treningów słuchowych, m. in. Neuroflow, Johansena, terapeuta ręki, terapeuta terapii widzenia, terapeuta Terapii NeuroTaktylnej MNRI. Uczestnik licznych kursów doskonalących wiedzę terapeutyczną. Członek PSTIS. Instruktor integracji sensorycznej pod patronatem PSTiS.
Założyciel i właściciel naszej wspólnej przestrzeni „Żuczek Gabinet Terapii Integracji Sensorycznej”, miejsca bazującego na zasadach równości, akceptacji i terapii bliskościowej. Zawsze radosny i gotowy do pracy, zaangażowany maksymalnie w proces terapeutyczny i diagnostyczny z każdym dzieckiem, pomocny rodzicowi i współpracownikowi, zawsze możemy liczyć na dobre słowo i ciepły życzliwy gest.
W Żuczku prowadzi:
– diagnozę i terapię integracji sensorycznej
– diagnozę przetwarzania słuchowego metodą Neuroflow
– terapię NeuroTaktylną MNRI
Katarzyna Dzida
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Swoje doświadczenia w pracy z dziećmi zdobywała, pracując jako pedagog specjalny w klasie integracyjnej w Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie, asystent i terapeuta dziecka z autyzmem w Przedszkolu Martynka oraz nauczyciel wychowawca w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lubinie. Prowadziła także indywidualne i grupowe (TUS) zajęcia z dziećmi z autyzmem, zespołem Downa, niepełnosprawnością intelektualną oraz z dziećmi doświadczającymi trudności w nauce w niepublicznym ośrodku terapeutycznym K2 Studio. Obecnie pracuje jako psycholog w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 w Lublinie.
Kasia swoją pracę traktuje jako pasję, dlatego uwielbia zajęcia z dziećmi. Dzięki pracy z dziećmi uczy się, poznaje siebie i docenia otoczenie. Pracę z dziećmi traktuje jako ogromną wartość. Chętnie konsultuje się z innymi specjalistami, dzięki czemu jej praca ma szerokie, holistyczne ujęcie.
W Żuczku prowadzi:
– zajęcia psychologiczno – pedagogiczne
– Trening Umiejętności Społecznych.


Aleksandra Wielgosz
Ukończyła AWF Warszawa na kierunku Wychowanie Fizyczne, Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Kształcenie Głosu i Mowy oraz Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej po dwustopniowym kursie w PSTIS. Jest instruktorem pływania i piłki siatkowej. Od 16 lat pracuje w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie.
Ola jest naszą perełką. Jest radosna i energiczna. Zjednuje sobie dzieci i rodziców od pierwszych spotkań. Jest zaangażowana w proces terapeutyczny. Ma talent terapeutyczny, jak i wiele talentów, którymi nas zaskakuje.
W Żuczku prowadzi:
– terapię integracji sensorycznej.
Karolina Bednarczyk
Karolina ukończyła psychologię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ma ukończone przygotowanie pedagogiczne. Karolina jest certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej pod patronatem PSTiS. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej INTEGRA oraz Centrum Terapeutycznym Oswoić Autyzm, w których pracowała jako psycholog oraz diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej. Prowadziła zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka .
Karolina jest stonowaną, ciepłą i spokojną osobą. Uwielbia i odnajduje się w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu i nie tylko… Bardzo ważna jest dla niej relacja z podopiecznym i wspieranie rodziców.
W Żuczku prowadzi:
– terapię integracji sensorycznej.


Agata Kułaga
Ukończyła filologię polską z logopedią oraz pedagogikę specjalną o specjalnościach: oligofrenopedagogika, tyflopedagogika, rehabilitacja osób z autyzmem oraz z trudnościami w uczeniu się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie oraz jest terapeutą-logopedą w programie „Za życiem” realizowanym w tym samym SOSW.
Jest wykładowcą na różnych lubelskich uczelniach, gdzie prowadzi zajęcia związane z oligofrenopedagogiką, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, komunikacją wspomagającą i alternatywną.
Jej pasją są podróże, praca z dziećmi oraz zawodowy rozwój osobisty, co czyni z niej wspaniałego, profesjonalnego specjalistę.
Agata jest energiczna i zawsze radosna. Jej praca z dziećmi i młodzieżą opiera się na zasadach partnerstwa i równości. Cieszymy się, że Agata jest z nami
W Żuczku prowadzi zajęcia:
– logopedyczne,
– diagnozę przetwarzania słuchowego metodą Neuroflow,
– wygaszanie trudnych zachowań u osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z autyzmem,
– zajęcia rewalidacyjne oraz rewalidacyjno-wychowawcze.